Залиште ваше повідомлення

Прикріплені файли:

Cервіси для вас!

На АЗК ”Барс” все продумано до найдрібніших деталей. Додаткові послуги для вас і вашого автомобіля допоможуть заощадити час і піднімуть настрій.

Коли ти – один з найкращих, треба робити ще більше. Тому ми постійно думаємо, що можемо дати вам крім якісного пального, смачної кави та їжі в дорозі.

кафе/маркет

Зупинка на каву – один із найприємніших моментів у дорозі. Тому ми ставимося до неї серйозно. Довга дорога ⏤ це завжди пригода. А будь-яка пригода потребує маленьких піт-стопів.

безкоштовний wi-fi

Мережа АЗК «БАРС» забезпечила якісним Wi-Fi-зв’язком майже 30 своїх автозаправних комплексів. Тому зараз клієнти можуть безкоштовно отримати доступ в інтернет з мобільних гаджетів.

туалет

На всіх наших автозаправних комплексів є туалети. Все для вашої зручності та комфорту в дорозі. Також на наших найбільших комплексах встановлено пеленальні столики в туалетах.

зарядка для авто

Електрокари ⏤ вже сучасність. Тому ми встановили зарядки на наших найбільших автозаправних комплексах. А поки машина заряджається, випийте гарячої кави та з'їжте щось смачненьке.