Про нас
Отримуй переваги з Барс: Якість! Цілодобовий сервіс! Запашна кава та відмінний сервіс!

Група компаній «БАРС» – це спеціалізовані підприємства, які здійснюють реалізацію скрапленого газу через мережу власних АГЗП, яких нараховується більш ніж 50 одиниць. Зазначені АГЗП є автомобільними заправними пунктами модульного типу виконаних як цілісний заводський виріб за відповідними Технічними умовами.

На сьогоднішній день група компаній «БАРС» має власні (в т.ч. орендовані) газові сховища в Полтавській та Київській областях.

При зазначених сховищах функціонують експлуатаційні дільниці, які забезпечують якісне та безпечне надання Послуги. Спеціально навчений та атестований персонал здійснює підготовку автоцистерн у технічному та комерційному відношеннях, а також виконання комплексу робіт з організації перевезення скраплених газів, як автомобільним, так і залізничним транспортом.

Варто зазначити, що газопродукти підлягають реалізації не тільки через роздрібну мережу автозаправних станцій, а і за допомогою прямих договорів, аукціонів (публічних торгів) чи тендерів, в яких ми приймаємо участь.

Відповідно до чинного законодавства України, група компаній «БАРС» має всі необхідні дозволи та ліцензії на право надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів (СВГ) залізничним та автомобільним транспортом. Перевезення скрапленого газу на внутрішній ринок здійснюється по всіх регіонах України.

Першочергову увагу «БАРС» приділяє підвищенню не тільки якості виконуваних робіт, але й ефективності всіх процесів, що відбуваються на його підприємствах, а тому наш колектив дбає про подальший розвиток газового господарства, успішно забезпечуючи безаварійне та безперебійне газопостачання наших споживачів.

Останнім часом ми зосередили зусилля для надання більш якісних послуг на власній роздрібній мережі та запустили процес модернізації існуючих АГЗП.

За 2016 рік компанія модернізувала 9 АГЗП, які тепер оснащенні магазином з продажу супутніх товарів, передбачено місця для тимчасової стоянки автомобілів, безкоштовного доступу до мережі інтернет, а клієнти мають змогу випити запашної кави та скоштувати смачний сендвіч.