Зберігання СУГ

На сьогоднішній день група компаній «БАРС» має власні (в т.ч. орендовані) газові сховища в Полтавській та Київській областях, а також власний парк автоцистерн від 10 до 20 тон (20-38 м3). Ми також активно залучаємо і залізничний транспорт.
 
Компанія надає послуги зі зберігання зрідженого газу пропан-бутан на власних газонаповнювальних станціях.
Технічні можливості баз дозволяють приймати на зберігання ЗВГ який прибув, як залізничним транспортом так і автомобільним. Налив з резервуарів проводиться тільки в автоцистерни.
 
При зазначених сховищах функціонують експлуатаційні дільниці, які забезпечують якісне та безпечне надання Послуги. Спеціально навчений та атестований персонал здійснює підготовку автоцистерн у технічному та комерційному відношеннях, а також виконання комплексу робіт з організації перевезення скраплених газів, як автомобільним, так і залізничним транспортом.
 
Відповідно до чинного законодавства України, група компаній «БАРС» має всі необхідні дозволи та ліцензії на право надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів (СВГ) залізничним та автомобільним транспортом.
 
Першочергову увагу «БАРС» приділяє підвищенню не тільки якості виконуваних робіт, але й ефективності всіх процесів, що відбуваються на його підприємствах, а тому наш колектив дбає про подальший розвиток газового господарства, успішно забезпечуючи безаварійне та безперебійне газопостачання наших споживачів.
 
Для отримання більш детальної інформації, необхідно звернутися до представників компанії:
 
Гаряча лінія:
(044) 223-69-97
+38 (067) 551-71-16
+38 (067) 551-42-49
+38 (050) 907 01 11
+38 (093) 272 24 72
e-mail: office@barsgroup.com.ua

Зв'язатися з нами
Контакти