Залиште ваше повідомлення

Прикріплені файли:

Отримуй переваги з «БАРС»

Цілодобовий сервіс! Запашна кава та відмінний сервіс!

Група компаній «БАРС» – це спеціалізовані підприємства, які здійснюють реалізацію пального через мережу власних АЗП (А-95-Євро5, А-92-Євро5, ДП-3-Євро5, LPG Extra), яких нараховується більш ніж 30 одиниць. Зазначені АЗП є автомобільними заправними пунктами модульного типу виконаних як цілісний заводський виріб за відповідними Технічними умовами.

okman

ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

refueling

На сьогоднішній день група компаній «БАРС» має власні (в т.ч. орендовані) газові сховища в Полтавській та Київській областях.

При зазначених сховищах функціонують експлуатаційні дільниці, які забезпечують якісне та безпечне надання Послуги. Спеціально навчений та атестований персонал здійснює підготовку автоцистерн у технічному та комерційному відношеннях, а також виконання комплексу робіт з організації перевезення скраплених газів, як автомобільним, так і залізничним транспортом.

Варто зазначити, що пальне підлягає реалізації не тільки через роздрібну мережу автозаправних станцій, а і за допомогою прямих договорів, аукціонів (публічних торгів) чи тендерів, в яких ми приймаємо участь.

НАШІ ДОЗВОЛИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ

Відповідно до чинного законодавства України, група компаній «БАРС» має всі необхідні дозволи та ліцензії на право надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів (СВГ) залізничним та автомобільним транспортом. Перевезення скрапленого газу на внутрішній ринок здійснюється по всіх регіонах України.

Першочергову увагу «БАРС» приділяє підвищенню не тільки якості виконуваних робіт, але й ефективності всіх процесів, що відбуваються на його підприємствах, а тому наш колектив дбає про подальший розвиток газового господарства, успішно забезпечуючи безаварійне та безперебійне газопостачання наших споживачів.

НАШІ ДОCЯГНЕННЯ

Останнім часом ми зосередили зусилля для надання більш якісних послуг на власній роздрібній мережі та запустили процес модернізації існуючих АГЗП.

В 2020 році група компаній «БАРС» здає в експлуатація дві повноцінні АЗС в Полтавській області з усіма видами пального, що свідчить про значні кроки в розвитку компанії саме як АЗС і це тільки початок шляху в цьому напрямку. На нових АЗС «БАРС» ви маєте можливість не тільки заправитись якісним пальним, але й випити запашну каву, а також з’їсти смачний ход-дог, бургер або сендвіч. В маркетах ви знайдете широкий асортимент різноманітних товарів та алкогольних напоїв.

Ми постійно модернізуємо наші діючі АГЗП, які тепер оснащенні магазином з продажу супутніх товарів, передбачено місця для тимчасової стоянки автомобілів, безкоштовного доступу до мережі інтернет, а клієнти мають змогу випити запашної кави та скоштувати смачний сендвіч.

20+

Років досвіду

30+

Власних АЗК-АГЗК

3

Газових сховища

refueling